Suplování

Suplování:   Čtvrtek 7.11.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 6.11.2019 (12:34)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Coufalová Ivona

-

Cy

-

Če

-

..

..

-

-

Čapková Zuzana

..

-

Hl

-

-

-

Ht

..

-

 

Kynčlová Danuše

..

                 

Lukjanova Svetlana

..

Ho

               

Valentová Dana

..

Cy

-

Če

..

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Cypriánová Marcela

2.hod

spojeno (Val)

BIO

II (AjVa)

(CHE)

 
 

2.hod

supl. (Cf)

BIO

II (AjCf)

(CHE)

 
 

8.hod

odpadá

BIO

II

 

zrušeno

Čeledová Iva

4.hod

supl. (Cf)

CJL

I (AjCf)

(2A)

 
 

4.hod

spojeno (Val)

CJL

I (AjVa)

(2A)

 

Hlásná Danuša

3.hod

supl. (Čp)

MAT

VII

(2C)

Písemná práce z MAT

Hošek Daniel

2.hod

supl. (Lu)

FRJ

2 (Frj)

(ŽLUT)

 

Hutňanová Zuzana

7.hod

supl. (Čp)

MAT

III

(2B)

 

Svojitková Oldřiška

5.hod

změna

NEJ

4 (NjSv)

(ČERV)

 

Tománková Jana

5.hod

supl. (Cf)

ICT

IV (AjCf)

(ŽLUT)

 

Změny v rozvrzích tříd:

I

4.hod

CJL

AjCf

(2A)

supluje

Čeledová Iva

(Cf)

 

4.hod

CJL

AjVa

(2A)

spojí

Čeledová Iva

(Val)

II

2.hod

BIO

AjVa

(CHE)

spojí

Cypriánová Marcela

(Val)

 

2.hod

BIO

AjCf

(CHE)

supluje

Cypriánová Marcela

(Cf)

 

8.hod

BIO

   

odpadá

 

(Cy)

III

1.hod

ANJ

AjVa

 

odpadá

 

(Val)

 

7.hod

MAT

 

(2B)

supluje

Hutňanová Zuzana

(Čp)

IV

5.hod

ICT

AjCf

(ŽLUT)

supluje

Tománková Jana

(Cf)

2

2.hod

FRJ

Frj

(ŽLUT)

supluje

Hošek Daniel

(Lu)

VI

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Čp)

 

8.hod

MAT

   

odpadá

 

(Čp)

VII

3.hod

MAT

 

(2C)

supluje

Hlásná Danuša

Písemná práce z MAT

4

5.hod

NEJ

NjSv

(ČERV)

změna

Svojitková Oldřiška

 

VIII

1.hod

NEJ

Nej

 

odpadá

 

(Ká)

 

1.hod

FRJ

Frj

 

odpadá

 

(Lu)

 

5.hod

ANJ

Frj

 

odpadá

 

(Val)

 

7.hod

KAJ

Frj

 

odpadá

 

(Cf)

 

8.hod

KAJ

Frj

 

odpadá

 

(Cf)

HUMAN RIGHTS (projekt Erasmus+): konference Norsko, Cf + Val + 6 účastníků

 

Zpracováno v systému Bakaláři