Suplování

Suplování:   Pátek 17.5.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 15.5.2019 (20:28)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

VIII

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Čapková Zuzana

4.hod

změna

MAT

V

(HNĚD)

 
 

5.hod

odpadá

MATo

VIII (MATo)+

 

Obecná absence třídy

Čeledová Iva

1.hod

odpadá

CJL

VIII

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

CJL

VIII

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

změna

CJL

V

(1C)

 
 

4.hod

změna

CJL

III

(ČERV)

 

Hlásná Danuša

1.hod

změna

SCB

VII (aSCB)+

(1C)

 
 

2.hod

změna

SCB

VII (aSCB)+

(1C)

 
 

3.hod

odpadá

SCH

VIII (bSCH)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

SCH

VIII (bSCH)+

 

Obecná absence třídy

Hošek Daniel

3.hod

odpadá

ICTv

VIII (bICT)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ICTv

VIII (bICT)+

 

Obecná absence třídy

Králová Hana

1.hod

odpadá

ANJ

4 (AjKr)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

změna

ANJ

II (AjKr)

(1C)

 

Kynčlová Danuše

2.hod

odpadá

NEJ

4 (NjKá)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

změna

NEJ

VI (Nej)

(ČERV)

 
 

7.hod

změna

NKNJ

3 (nKNj)+

(2A)

 
 

8.hod

změna

NKNJ

3 (nKNj)+

(2A)

 

Lukjanova Svetlana

7.hod

změna

NKRJ

3 (nKRj)+

(ŽLUT)

 
 

8.hod

změna

NKRJ

3 (nKRj)+

(ŽLUT)

 

Miškovský Pavel

5.hod

změna

MAT

I

(2A)

 

Musilová Šárka

3.hod

odpadá

SVS

VIII (bSVS)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

SVS

VIII (bSVS)+

 

Obecná absence třídy

Řehoutová Dana

3.hod

změna

NEJ

2 (Nej)

(2A)

 
 

5.hod

změna

CJL

VII

(2C)

 

Svojitková Oldřiška

2.hod

odpadá

NEJ

4 (NjSv)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

změna

NEJ

3 (NjSv)

(ZEL)

 
 

5.hod

změna

NEJ

1 (Nej)

(ZEL)

 

Šrámková Monika

5.hod

odpadá

MATz

VIII (MATz)+

 

Obecná absence třídy

Valentová Dana

1.hod

odpadá

ANJ

4 (AjVa)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

I

5.hod

MAT

 

(2A)

změna

Miškovský Pavel

 

II

4.hod

ANJ

AjKr

(1C)

změna

Králová Hana

 

III

4.hod

CJL

 

(ČERV)

změna

Čeledová Iva

 

1

5.hod

NEJ

Nej

(ZEL)

změna

Svojitková Oldřiška

 

V

3.hod

CJL

 

(1C)

změna

Čeledová Iva

 
 

4.hod

MAT

 

(HNĚD)

změna

Čapková Zuzana

 

2

3.hod

NEJ

Nej

(2A)

změna

Řehoutová Dana

 

VI

5.hod

NEJ

Nej

(ČERV)

změna

Kynčlová Danuše

 

3

1.hod

SCB

aSCB

(1C)

změna

Hlásná Danuša

 
 

2.hod

SCB

aSCB

(1C)

změna

Hlásná Danuša

 
 

4.hod

NEJ

NjSv

(ZEL)

změna

Svojitková Oldřiška

 
 

7.hod

NKNJ

nKNj

(2A)

změna

Kynčlová Danuše

 
 

7.hod

NKRJ

nKRj

(ŽLUT)

změna

Lukjanova Svetlana

 
 

8.hod

NKNJ

nKNj

(2A)

změna

Kynčlová Danuše

 
 

8.hod

NKRJ

nKRj

(ŽLUT)

změna

Lukjanova Svetlana

 

VII

1.hod

SCB

aSCB

(1C)

změna

Hlásná Danuša

 
 

2.hod

SCB

aSCB

(1C)

změna

Hlásná Danuša

 
 

5.hod

CJL

 

(2C)

změna

Řehoutová Dana

 
 

7.hod

NKNJ

nKNj

(2A)

změna

Kynčlová Danuše

 
 

7.hod

NKRJ

nKRj

(ŽLUT)

změna

Lukjanova Svetlana

 
 

8.hod

NKNJ

nKNj

(2A)

změna

Kynčlová Danuše

 
 

8.hod

NKRJ

nKRj

(ŽLUT)

změna

Lukjanova Svetlana

 

Příprava matur. tříd 3A, 3B, 3C, JAZ = 4. vyuč. hodina
- vybraní žáci 3 + VII + Be + Cy

 

Zpracováno v systému Bakaláři